مشاوره فنی و تخصصی
ارائه طراحی های اولیه
تکمیل طراحی و تایید کارفرما
ساخت و اجرای پروژه

چرا ساخت ویلا ؟

امروزه زندگی شهری و شهرنشینی باعث شده تا افراد دوست داشته باشند هر از چندی از شلوغی شهر و ترافیک های شهری فاصله بگیرند و در منطقه ای به دور از هیاهوی شهر اسکان داشته باشند و این موضوع باعث افزایش تقاضا برای مالکیت و داشتن یک ویلای اختصاصی شده است.

اگر شما هم به فکر داشتن ویلای اختصاصی خودتان افتاده اید دو گزینه پیش روی شماست که باید یکی را انتخاب کنید، خرید ویلا و یا ساخت ویلا.

خرید ویلا در مقابل ساخت ویلا گزینه سریع تری است اما مشکلات زیادی را نیز در بر میگیرد. یکی از این مشکلات استفاده از مصالح بی کیفیت و با مقاومت و استحکام پایین است که متاسفانه بسیاری از افرادی که اقدام به ساخت ویلا و شهرک های ویلایی سری سازی جهت فروش می کنند، برای کسب سود هرچه بیشتر از این مصالح بی کیفیت استفاده می کنند.

یکی دیگر از مشکلات خرید ویلا به جای ساخت ویلا، عدم تطابق امکانات رفاهی و کاربری ویلا با نیازها و سلیقه خریدار است. و بطور کلی میتوان گفت پیدا کردن ویلایی که کاملا با نیازهای شما مطابقت داشته باشد، در منطقه ای که مورد پسندتان باشد و سبک طراحی ویلا و طراحی نمای ویلا با سلیقه شما هماهنگ باشد کاری بسیار دشوار خواهد بود.

حال آنکه در صورتی که اقدام به طراحی و ساخت ویلا کنید، مدت زمان نه چندان زیادی زمان می برد تا ویلای شما ساخته شود اما هیچکدام از مشکلات بالا را نخواهید داشت چرا که ویلایی با بهترین متریال و مصالح را میتوانید در اختیار داشته باشید و تمامی جزئیات ویلا بر طبق سلایق و نیازهای شخصیتان خواهد بود.

مراحل طراحی و ساخت ویلا

پروسه طراحی و ساخت ویلا شامل مراحلی می شود که قبل از اجرای هر مرحله، مجری پروژه موظف است از کارفرما تاییدیه بگیرد و بطور کلی هیچ اقدامی بدون اخذ تاییدیه از کارفرما صورت نخواهد پذیرفت. مراحل کلی ساخت ویلا به شرح زیر خواهد بود :

  • نیازسنجی و گرفتن اطلاعات از کارفرما
  • طراحی پلان یا همان نقشه ویلا
  • طراحی و مدلسازی سازه ویلا بصورت سه بعدی
  • طراحی محوطه و فضای سبز ویلا
  • طراحی دکوراسیون داخلی ویلا
  • شروع پروسه فنی ساخت و اجرای ویلا

 انواع سبک در ساخت ویلا

  • ساخت ویلا مدرن
  • ساخت ویلا کلاسیک
  • ساخت ویلا مینیمال
  • ساخت ویلا روستیک

در صورتی که میخواهید اقدام به ساخت یک ویلا نمایید، قبل از ساخت و اجرای ویلا باید مراحل طراحی ویلا طی شود و در مرحله طراحی ویلا باید سبک طراحی مورد نظرتان را مشخص کنید. از انواع سبک های طراحی ویلا و ساخت ویلا میتوان به سبک های مدرن، کلاسیک، مینیمال، روستیک و تلفیقی اشاره کرد. در صورتی که میخواهید با انواع سبک در طراحی ویلا آشنا شوید میتوانید مقاله زیر را مطالعه نمایید :

طراحی ویلا

مدت زمان ساخت ویلا

به دلیل جزئیات و تفاوت های بسیار زیاد در پروژه های ساخت ویلا، تخمین مدت زمان مورد نیاز دقیق جهت ساخت و ساز، بدون در دست داشتن اطلاعات و جزئیات پروژه امکان پذیر نیست ولی بطور کلی بسته به متراژ و پیچیدگی کار عموما بین 6 الی 18 ماه زمان نیاز است.

در صورتی که میخواهید بدانید پروژه ساخت ویلا مدنظرتان چقدر زمان می برد میتوانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید تا کارشناسان ما در رابطه با مدت زمان ساخت ویلا راهنماییتان کنند.

هزینه ساخت ویلا

هزینه ساخت ویلا نیز همانند مدت زمان ساخت آن نیازمند بررسی جزئیات پروژه است و نمیتوان بدون اطلاعات درباره جزئیات پروژه هزینه ی مشخصی اعلام کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام هزینه طراحی و ساخت ویلا میتوانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید تا پس از بررسی شرایط پروژه، متراژ، مصالح مورد نظر و ... هزینه ها را  خدمتتان اعلام کنند.

سفارش ساخت ویلا

در صورتی که نیاز به ساخت ویلا دارید، شرکت ایران ویلا با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه در تمامی سبک ها از جمله مدرن، کلاسیک، روستیک و تلفیقی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان بوده و کیفیت در کنار هزینه مناسب ساخت و طراحی ویلا را برای شما تضمین می کند. جهت تنظیم وقت مشاوره ساخت ویلا میتوانید از طریق لینک ذیل اقدام نمایید.

نظرات کاربران
ایمانی
محتوا بسیار عالی و به درد بخور