طراحی ویلای مدرن در ابعاد بزرگ به همراه استخر و فضای سبز کد 102

طراحی محوطه ویلا

سبک طراحی ویلا : مدرن

در برای زیبا تر شدن محوطه ویلا استخری بسیار زیبا در آن طراحی شده و از سگهایی با طراحی ساده، برای ساده پسندان استفاده شده همچنین در بخشی از نمای ویلا مثل ستون ها و دیوار های کوچک از سنگ و چوب استفاده شده که نما و محوطه ویلا را بسیار چشم نواز کرده.

طراحی آشپزخانه ویلا

طراحی آشپزخانه ویلا که به صورت جزیره اجرا شده استفاده از رنگ های هماهنگ برای جزیره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

طراحی اتاق خواب ویلا

در طراحی ویلا اتاق خواب نقش بسیار مهمی دارد استفاده از محیط های پِرتی برای کمد دیواری، سرویس مستر و یا دکوری می تواند باعث بزرگ شدن محیط اتاق خواب ویلا شود همچنین استفاده از دیوار کوب ها که با رنگ چوب کمد ست شده و به صورت ناقص اجرا شده باعث شده فضای اتاق خواب دلنشین تر باشد.

طرحی اتاق نشیمن ویلا

اتاق نشیمن ویلا مهمترین بخش ویلا می باشد به کارگیری پنجره های قدی در طراحی ویلا باعث شده تا محیط اتاق نشیمن غرق در نور شود، استفاده از سنگ های دکوراتیو که در محوطه هم استفاده شده برای نمای پشت تلویزین انتخاب هوشمندانه ای است.

طراحی اتاق تلوین یا تی وی روم ویلا

نور پردازی در تی وی روم از اهمیت بالایی برخوردار است، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید نور پردازی به صورت استاندارد اجرا شده، برای این که محیط ویلا از یکنواختی خارج شود از کفپوش استفاده شده.

نور پردازی در طراحی ویلا

نور پردازی محوطه ویلا باعث شده تا در تاریکی شب محوطه ویلا و ورودی پارکینگ روشنایی لازم را داشته باشد و فضایی رویایی را برای افراد داخل ویلا بسازد.